Нічого не натякало на глобальні зміни.

     Якби мені коли-небудь раніше сказали, що я, за власним бажанням, добровільно, звільнюся з улюбленої роботи, то я не просто б не повірив. Я думаю, що я того, хто це сказав би, сильно «покусав». Ще б пак, лікар Акушер-Гінеколог. Відмінне робоче місце в гінекологічному стаціонарі. Свої пацієнти. Гарне операційне навантаження. Перспективні фінансові й кар’єрні можливості. Дружина Оля – Красуня й Розумниця, до того ж теж доктор. Чудові діти. Усе, загалом, досить не погано для молодої родини. Ще перед цим 12 РОКІВ спеціалізованого медичного навчання, (училище, університет, інтернатура), як ніяк, великий відрізок життя. Нічого не передвіщало глобальних змін.

     Хоча… Була одна річ, про яку я постійно замислювався. Я бачив велику кількість прикладів своїх колег, дуже успішних докторів, які, працюючи, мали повагу, визнання й відносно гарний заробіток. Але, як тільки вони йшли на пенсію, або, по яких-небудь інших причинах, залишали роботу – їм практично немає на що було жити. Ця обставина мене досить серйозно хвилювала. Тому, підсвідомо, я готовий був шукати й побачити можливість забезпечити майбутнє моєї родини, якби представилася така можливість. Я думав про якийсь сімейний бізнес, або про приватну клініку, або ще про щось. Але все це вимагало серйозних грошей, зв’язків, часу, тому відкладалося на невизначений проміжок часу. На дуже й дуже не певний. Коли хлопці, з яким ми разом вчилися в медичному Університеті запропонували мені бізнес у компанії «Nature’s Sunshine Products» я цієї пропозиції спочатку не оцінив. Не оцінив тому, що концепція цього бізнесу не вписувалася в мій досвід, у мої знання, у моє бачення перспективи. І тільки через кілька місяців з’явилося бажання розібратися в темі й спробувати продукт компанії для одержання власних результатів.

      Результати мене чекати не змусили. Вони мене ЗДИВУВАЛИ. Почав з того, що порекомендували мої керівники – з поетапного очищення організму. У мене був ШОК! Скільки всякого «непотрібного» зберігатися навіть у молодому, і як я думав, здоровому організмі. Після цього всі сумніви із приводу якості й ефективності продукту в мене відпали. Також приємно здивувала ЦІНА.

      У той час я ще працював лікарем. У мене була можливість побачити «розкішні» результати не тільки в себе, але й багатьох своїх пацієнтів. Наприклад, залізодефіцитна анемія лікується дуже важко у вагітних. Залізовмісні препарати, пропоновані фарм. Індустрією дають великий відсоток алергійних ускладнень і дуже маленький % результату. На хелатній формулі Заліза від NSP, зовсім без яких б то ні було алергій, вдавалося піднімати гемоглобін на 1 ЕД. у день! Для мене, як для доктора, це чудо, а не результат!

      Або ще приклад, у молодої жінки відсутність овуляції, хворобливі «місячні» і, як наслідок, протягом 5 років – безплідність. На зовсім натуральних, безпечних для здоров’я продуктах компанії, без застосування гормональних препаратів: 2 дітей сьогодні. Або ще один результат, 32 року жінці, запущена фіброзно-кістозна мастопатія, з болючим синдромом під час менструацій. Після попереднього обстеження (щоб виключити злоякісну онкологію), протягом п’яти місяців, тільки на застосуванні продуктів компанії NSP проблему повністю вдалося вирішити. Таких дивних, зовсім різнобічних результатів, мені пощастило побачити БАГАТО! Звичайно ж, коефіцієнт довіри до якості зріс « до небес».

Результати я бачив щодня, але при цьому досить довго думав, що це не бізнес для мене, а тільки підробіток і гарний продукт. Представляєте, на п’ятий місяць я від компанії одержав по чеку $581 – тільки підробіток; через 1 рік і 2 міс. щомісячний дохід від компанії перевищив $1000 – однаково, тільки підробіток. Як довго, навіть маючи дуже серйозні докази, наша стереотипна свідомість міняється. Представляєте, 2000 – 2001 рр. Середній дохід населення в десятки раз менше. А отут – >$1000 і однаково, у голові – підробіток. І, тільки через 1,5 року, коли в листопаді 2001 р. за рахунок спонсорів я, як премія, одержав можливість поїхати на бізнес-семінар, який проходив на Кіпрі в мене нарешті відкрилися очі. Життя виявляється Прекрасне і Дивне. Уявляєте собі, ми можемо бути усередині нього, а не тільки ходити на роботу, вертатися додому, утомлюватися… Загалом, жити як УСІ!!! Знаєте, але ж бути як усі – це просто бути «сірою масою», бути знеособленою частиною юрби. У той момент і було прийняте рішення все змінити. Після повернення додому в один момент звільнився з держслужби й повністю занурився в бізнес із “Nature’s Sunshane Products”.

 За роки співробітництва з компанією в житті моєї й близьких мені людей відбулися величезні зміни. І всі – у Кращу сторону. Ми заробляємо ГРОШІ, про яких раніше не могли й мріяти. Ми багато й із задоволенням ПОДОРОЖУЄМО по світу в команді здорових, позитивних, сильних духом людей! Ми змогли ДОПОМОГТИ багатьом іншим людям одержати ЗДОРОВ’Я, ФІНАНСОВЕ БЛАГОПОЛУЧЧЯ, ЯКІСНО КРАЩЕ ЖИТТЯ! Завдяки цій роботі, ми одержали ВИЗНАННЯ, КАР’ЄРУ, УСПІХ!
Хлопці, ми бачили на власні очі реальну міць виробництва. Ми спілкувалися з керівництвом. Наскільки це відкриті, приємні люди! Ми кілька раз у році зустрічаємося й обмінюємося досвідом із самими успішними людьми з РІЗНИХ країн, які добилися успіху разом з NSP.

Дорогі мої, нам дуже повезло: в “Nature’s Sunshane Products” дійсно багато людей заробляють дуже багато грошей! ЦЕ ДЕСЯТКИ Й СОТНІ ТИСЯЧ ДОЛАРІВ НА МІСЯЦЬ! Так, не відразу. Але, це абсолютно реально. Особисто в мене, після відвідування виробництва в США, в 2005 році, відпали всілякі сумніви (якщо вони й були) про те, де мені працювати найближчі 20-30 років. Тільки «NSP». Це надійний партнер, який нас не підведе. Партнер, з яким можна будувати міцні відносини на довгі роки. Бізнес не складний. Тільки необхідно виконувати прості дії регулярно, проявляти наполегливість і терпіння. Особливо тоді, коли важко. Особливо, коли не виходить. Особливо, коли вам будуть давати ради “доброзичливці”, яких у кожного навколо досить багато. Самі звичайні люди, зовсім різних професій, добилися успіху в «NSP»! Ви не будете одні. У Вас будуть наставники, які будуть вести Вас до успіху!

      Я простий лікар. Але, зовсім через невеликий проміжок часу став заробляти в «NSP» $1000 у міс. Після $3000 у міс. починаєш ставитися до бізнесу серйозно. Після $5000 – робиш його пріоритетним. Після $10 000 – намагаєшся пояснити та допомогти багатьом розібратися в цій МОЖЛИВОСТІ. Раніше я говорив, що мені не потрібний автомобіль. Не тому, що він мені був не потрібний, а тому, що я не міг собі це дозволити. Сьогодні я їжджу на великому новому позашляховику, дружина – на червоному спортивному седані. І, знаєте, автомобіль – дуже ПОТРІБНИЙ усім! Це не розкіш. Це просто дуже комфортний засіб пересування.

      Я дуже радий, що моя кохана дружина, батьки, брати, діти мене в цьому бізнесі підтримали й підтримують сьогодні. Я їм дуже вдячний за це! Так, це відбулося не одномоментно. Але це ВІДБУЛОСЯ. Зараз ми РОДИНОЮ рухаємося в одному напрямку. У нас спільні інтереси. Ми разом відпочиваємо. Нам є про що говорити, коли ми зустрічаємося! А зустрічаємося ми постійно! Хлопці, родина – це дуже важливо. Як говорять мудрі: «Родина разом – душу на місці!».

     Почніть мріяти. Мрійте. Згадайте. Адже ви вміли це робити, коли були дітьми. Перетворюйте свої мрії в МЕТУ і сміло йдіть до неї! Це нелегко. Але це дуже й дуже здійсненно! Почніть прагнути більше, ніж вас привчив “соціум”. Почніть жагуче цього прагнути. Повірте НАМ, і починайте діяти НЕГАЙНО ! Ми Вам ДОПОМОЖЕМО йти в правильному напрямку. Ваше завдання – іти! І тоді фраза: “ Багато з людей не мають мрії, тому що мрії коштують грошей…”, ніколи не буде ставитися особисто до вас.

     Дух захоплює від нових можливостей, які надає нам МІЖНАРОДНЕ СПОНСОРУВАННЯ. Це неймовірно! Можна жити в будь-якому місці на планеті й будувати власний бізнес із компанією « NSP» у всіх країнах, де компанія сертифікована! Є реальний, абсолютно прозорий механізм побудови міжнародного бізнесу. Дійсно, БІЗНЕС без ОБМЕЖЕНЬ.

     Ще дозволю собі дати Вам одна маленьку пораду: «насолоджуйтеся процесом під час шляху». Результат дуже важливий. Але ще важливіше процес. Усе, що необхідно зробити – просто познайомитися з людиною й дати їй якісну інформацію. Зробити це треба професійно й ненав’язливо! Як це робити – ми Вас НАВЧИМО. Це не складно, тому що доведеться говорити тільки правду. Наша команда довела своїми результатами, що вона одна з тих, що найбільше активно розбудовуються на ринку, тому ми знаємо, про що говоримо. Якщо ви будете наполегливо йти до своєї Великої Мети й при цьому не будете “напружуватися” під час руху, – то ви будете ДУЖЕ-ДУЖЕ успішні!

джерело