Крок №1. Укладення угоди з NSP. Замовлення продукції.

Я поздоровляю Вас із прийняттям рішення стати хазяїном свого життя та почати свій бізнес із Компанією NSP, що робить самі якісні продукти для здоров’я на світовому ринку.

Ви починаєте бізнес із надійною Компанією, яка працює більш 40 років.  За допомогою Компанії й нашої Команди Ви зможете створити для себе як додатковий, так і основний дохід, ставши фінансово вільною людиною. Для того, щоб допомогти рухатися в нашому бізнесі ефективніше й швидше, ми розробили Програму Навчання «7 кроків по збільшенню Ваших доходів з NSP». Першим кроком Програми є підписання партнерської угоди з Компанією NSP і замовлення продукції. Ми це робимо по наступних причинах.

⦁ Завдяки партнерській угоді, Ви одержуєте знижку 20% на всі продукти Компанії починаючи з першого замовлення, до оформлення якого Ви приступитеся сьогодні.
⦁ Після реєстрації партнерської угоди Вам буде наданий номер, за допомогою якого буде відбуватися облік партнерів, які вже за Вашою рекомендацією зареєструють свої угоди з Компанією NSP.
⦁ Угода дозволить Вам відповідно до умов нашого маркетинг- плану одержувати доходи за товарообіг, який буде створений завдяки Вашим рекомендаціям.

Для укладення угоди Вам необхідно:

Викупити партнерська угоду. Вона коштує в еквіваленті 1 $ разом із брошурою маркетингу-плану. Або це можна зробити безкоштовно через сайт www.nsp25.com  У нашому прикладі ми будемо розглядати варіант підписання через Інтернет. Отже, Ви входите на сайт www.nsp25.com  (рис. 1) 

рис. 1

Тисніть на «Реєстрація для нових партнерів, що не мають Угоди в Компанії NSP». Ви попадаєте на наступну сторінку (рис. 2). Тут Вам потрібно внести номер Інформаційного Спонсора (цей номер дасть людей, яка познайомила Вас із інформацією про NSP), і країну проживання Спонсора. Також потрібно внести номер Сервісного Центру (проконсультуйтеся в спонсора, до якого Сервісного Центру краще підключитися). Після заповнення цих 3 полів тисніть на кнопку «Продовжити». 

рис. 2

Тепер Ви попадаєте на наступну сторінку (рис. 3). Вам необхідно заповнити всі поля.

рис. 3

Після заповнення всіх полів, сторінка буде виглядати як на (рис. 4.)

рис. 4

 Звернете особливу увагу на правильне заповнення полів електронної пошти та номера телефону. Після цього тисніть на кнопку «Продовжити». Ви побачите повідомлення, що заявка прийнята (Рис. 5). 

рис. 5

  Через кілька хвилин на пошту, яку Ви вказали при реєстрації, прийде лист із повідомленням, що заявка схвалена (Рис. 6). Тепер Вам потрібно  роздрукувати угоду, і на основі цієї угоди Ви зможете купувати продукцію зі знижкою в будь-яких сервісних центрах NSP. Зверніть увагу, що для активації угоди необхідно до кінця наступного місяця придбати одноразово продукції на суму 30 PV.

рис. 6

Тепер будемо робити замовлення продукції. Для того, щоб Ви могли ефективно розбудовувати бізнес, Ваше замовлення повинен задовольняти двом потребам. 

⦁ Це продукція для себе.
⦁ Продукція, зразки якої Ви будете використовувати при спілкуванні з потенційними партнерами.

Основна помилка, яку роблять новачки – замовлення недостатньої кількості продукції. Чому важливо користуватися продукцією?

Усі просто. В NSP є відмінні продукти. Коли Ви користуєтеся продукцією самі, то певені у її якості. І цю впевненість Ви передаєте іншим.

Це не просто слова. Це Ваш особистий досвід.

Якщо Ви певен у якості, Ви можете рекомендувати продукцію будь-якій людині. Ви можете сказати: «Я спробував ці продукти, вони мені подобаються». І наступний момент. Продукція NSP призначена для щоденного використання. Як показує практика, у тих, хто не користується продукцією, бізнес не йде.  

Тому Ваше перше завдання – якнайшвидше познайомитися з різними продуктами NSP. І ще: якщо Ви купуєте продукцію у звичайному магазині, Ви інвестуєте в бізнес цього магазину. Якщо ж Ви купуєте у своєму магазині NSP, Ви інвестуєте у свій бізнес.

Скільки продукції досить для нормального старту? У нашій Команді є різні люди, з різними цілями в бізнесі, і з різним рівнем володіння навичками побудови бізнесу. І, звичайно ж, усі вони стартують по-різному. Але, орієнтовно, для успішного старту в нашій Команді необхідне придбання продукції на 100 балів. Це приблизно 135$. Зверніть увагу, що зараз іде розмова про ваш бізнес, а не про Віп-Клієнтів.

Як можна зробити 100 балів?

Можна вибрати один з наступних бізнес наборів:  

⦁  Набір «Здоров’я Ваших суглобів».
⦁  Набір «Здорова дитина».
⦁  Набір «Здоров’я з NSP цілий рік».
⦁  Набір «Здоров’я КШТ як основа».

Якщо Ви вибрали набір, то вартість складе не 135$, а 110$, і кількість балів за набір буде становити 100 PV.

 Для тих, хто має досвід у бізнесі, звичайно ж, самий правильний варіант – почати бізнес із наступних комплектів: 

⦁   Комплект NSP для родини (Kit Smart Family).
⦁   Комплект NSP для родин з дітьми (Kit Smart Family/Kids).

Якщо Ви вибрали набір для людей, що мають досвід у бізнесі, то вартість цього набору складе 550$, а кількість балів за набір буде становити 500PV. У випадку, якщо цей набір купується роздільно (не в запропонованому наборі), то вартість становить 600,64$, і кількість балів 443,97 PV. У такий спосіб придбання набору вигідніше за ціною (Ви заощаджуєте більш 50$, і одержуєте на 56PV більше).

Спробувавши продукцію, багато з людей починали замовляти її для себе. На сьогоднішній день я спробував практично весь асортименти продукції, природно, крім декоративної косметики й продукції для жінок. І, звичайно, тепер я можу із упевненістю сказати, що це класна продукція, тому що я сам є її активним споживачем. До речі, продукт NSP – це відмінний подарунок на день народження або на яке-небудь свято. Вам тепер не треба «ламати» голову, що подарувати Вашим знайомим. У Вас є допуск до магазину ексклюзивної продукції, зробленої в США, Німеччині, Італії.

Тепер завдання. Складіть список того, що Ви використовуєте для підтримки свого здоров’я та що у Вас є у ванній кімнаті. Це може бути поживний коктейль, вітаміни, шампунь, зубна паста, косметика по догляду за шкірою, декоративна косметика, мило, мийний засіб. Отже, складіть цей список і подивіться, що із цього списку Ви можете замінити на продукцію NSP. Після цього зробіть Ваше замовлення. Обов’язково рекомендую замовити білково-вітамінний коктейль «Смарт Мілл». Це дуже смачно й дуже корисно. Одне з основних правил успіху в мережному маркетингу – бути 100% споживачем своєї продукції.

Успіхів Вам!