Модель бізнесу

      Що таке модель бізнесу? Це приклад або порівняння з тим що для нас знайомо! Кожній людині набагато легше, коли суть чого-небудь, йому пояснять на прикладі чогось дуже знайомого й зрозумілого…

Уявіть собі, що у Вашому місті в одному з кінотеатрів починається показ новітнього й найцікавішого фільму. Ви йдете на прем’єру, купуєте квитки в одному з перших рядів, берете попкорн і насолоджуєтеся переглядом фільму.

Відмінні спец. ефекти, неймовірна акустика сюжет, що заворожує, – усе це не залишає Вас байдужим, і три години перегляду пролітають, як одна мить.

На наступний же день Ви йдете на роботу й розповідаєте своїм товаришам по службі про те, як Ви провели минулий вечір і який найцікавіший фільм дивилися в такому-те кінотеатрі. Ви розповіли їм деякі самі цікаві моменти сюжету. У загальному-те на цьому всі й закінчилося б, якби не один цікавий випадок…

Рівно через тиждень у Вас будинку лунає дзвінок і власник кінотеатру, у якому Ви дивилися фільм, говорить Вам: ” За цей тиждень за Вашою рекомендацією мій кінотеатр відвідало 40 людей. Мій прибуток при цьому склала 200 доларів. За це я виписую Вам премію в розмірі 50 доларів. Підкажіть, як мені доправити Вам ці гроші?”

Ви в здивуванні. Ви адже просто ділилися своїми враженнями від перегляду фільму й нічого більше. А отут Вам ДАЮТЬ ГРОШІ просто за рекомендацію…

Як Ви думаєте, таке буває в житті? Покажіть мені, де перебуває той кінотеатр.

Звичайно ж, Ви скажете, такого не може бути, і будете… праві.

Насправді і я не знаю жодного кінотеатру, який платив би своїм відвідувачам тільки за те, що вони рекомендували його своїм знайомим і цей приклад лише ілюстрація, наведена Робертом Батвином – людиною, яка стала мільйонером завдяки бізнесу рекомендацій (мережному маркетингу).

Але, ми можемо Вам твердо сказати, що у світі є компанія, яка платить за рекомендації зі схожої схеми. Причому, у цій компанії уже є люди, які заробили й продовжують заробляти, тільки на тому, що рекомендували цю компанію і її продукти іншим людям. І саме компанія NSP є такою компанією.

NSP виплачує Вам винагорода тільки за те, що Ви рекомендуєте її товари іншим людям і допомагаєте іншим людям будувати Свій Бізнес.

Форми співробітництва, які NSP може Вам запропонувати

  1. Ви можете купувати якісні продукти, які пропонує NSP, особисто для себе й своєї родини в необхідному Вам кількості за зниженою ціною (без 40%-ой націнки). При цьому Ви заощаджуєте гроші.
  2. Ви можете залучати до бізнесу з NSP інших людей, тобто будувати свою Мережу споживачів. У цьому випадку компанія буде виплачувати Вам відсотки із закупівель, які роблять ці люди. У цьому й полягає Ваш найвищий дохід.
  3. Вам необхідно робити Вашу “роботу” як можна простіше й тоді Ви доб’єтеся успіху й станете фінансово незалежний людиною

Далі: Що треба робити