Історія Носової Олени.

Трохи про себе. Народилася й виросла у звичайній родині в маленькому містечку. З дитинства мріяла стати лікарем, як, напевно, будь-яка дівчинка. Хотілося допомогти рідним бути здоровішими. Вибрала напрямок гінекології.

У той час поступити в медінститут без зв’язків було дуже складно. Я намагалася і як говориться, якщо дуже чогось бажаєш від душі – це збудеться. Велике бажання й праця й от я вже лікар. Причому лікар акушер – гінеколог. Поставила мету й одержала місце роботи в стаціонарі обласного міста.

Роботу я свою любила, мені дуже подобається допомагати людям, бути корисної, чути слова дяки, бачити черга біля дверей свого кабінету, почувати себе гарним фахівцем. Це все було.

Але згодом став вимальовуватися один неприємний момент. Коли моя дочка стала підростати й ставити різні запитання: «А чому ми не можемо це купити, а чому ми не можемо туди піти, а чому в неї є, а в мене немає. А чому… а чому? Спочатку ти собі відмовляєш, потім уже відмовляєш дитині. Знайома ситуація? Розумієш, що не в грошах щастя, але якось із ними спокійніше, впевненіше живеться.

Стала цікавитися: як заробляють мої колеги, хто почав працювати на себе й відкрив приватні кабінети. Виявилося, що в нашій державі краще мати “ліві” доходи, працюючи під державним дахом. А хочеться не “ліві” і не “праві”.

Одного разу я почула фразу – «ми заробляємо стільки скільки вартуємо на ринку. Сумно, але, судячи із заробітку, нашому держави не потрібні лікарі. І ще один серйозний мінус- це побут, робота-будинок, робота-будинок, робота-будинок. Курси підвищення кваліфікації й ті в моєму місті. А я так люблю подорожувати.

Д. Ронн сказав: “Якщо Ви прагнете мати те, що ніколи не мали, потрібно робити те, що ніколи не робили”. Це факт. Жити, як більшість моїх колег я не прагла. Поняття бізнес і я не укладалося в моїй голові тоді.

Але великий шлях починається з одного кроку. І цим кроком було знайомство з компанією NSP.

Спочатку це було знайомство із продукцією. Навіть не вірилося, що з нею можна вирішувати проблеми зі здоров’ям, причому самі різні й назавжди. За 7,5 років навчання в медінституті нас ніхто не вчив профілактиці, учили, як лікувати. А от, щоб не було рецидивів, та ще й безпечними методами цьому мене навчила робота в NSP. Поділюся деякими результатами, досягнутими за допомогою продукції Nature’s Sunshine.

Так здорово, що в моїй практиці є результати за рішенням безплідності. Наприклад, первинна безплідність. Жінка, вік 25 років, 6 років безрезультатних спроб завагітніти й лікувань, щоб розв’язати цю проблему. Коли ми почали з нею працювати, то вже через 3 місяця одержали результат. Це була протизапальна програма для неї й чоловіка – продукти NSP “Колоїдне Срібло”, “По Д’арко”, “Моринда”. Потім гормональна корекція – “Вітамін E”, “Дикий Ямс”, “Супер Комплекс”. Щаслива майбутня мати, збережена родина й моя радість лікаря.

Був приклад розв’язку вторинної безплідності. 14 років першій дитині. МИ досягли результату десь на 5 місяць лікування. Зараз дівчинці, яка народилася вже 5й рік. Тут теж гормональне лікування – “Вітамін E”, “Дикий Ямс”, “Супер Комплекс”, “Захисна формула”, “Би полен”.  Плюс  вирішення судинних проблем – “Готові Кола”. А також у плини вагітності для нормального формування й дозрівання плода ухвалювала – “Хлорофіл”, “Омега 3”, “Лецитин”, “Вільні амінокислоти”, “Кальцій магній хелат”, “Дикий ямс”, “TNT”.

Були ще результати, коли жінкам скасовували операції із приводу міоми матки, мастопатії, молоді дівчата забули, що таке ПМС і хворобливі місячні, кандідоз, зрілі дами позбулися патологічного клімаксу й багато інших результатів. І все цього ми добилися за допомогою чудової продукції NSP.

Завдяки натуральної космецевтиці NSP, я побачила, як жінки виглядають молодше з кожним роком, приємне спостереження.

Мої пацієнти побачили раніше перспективу, почали будувати бізнес, а вже пізніше підключилася і я до NSP, як до бізнес – можливості.

У цій компанії є чудова школа лідерства, у якій день за вдень міняється наш менталітет, і ти перетворюєшся з «такого, як усі» у вільну, успішну, щасливу людину.

Зараз це єдине джерело доходу в нашій родині. Якось на бигборде я побачила гасло «Соромно бути бідним!». Це правда. Бідність і багатство – це різні стани розуму. Хлопці, навколо нас зараз  стільки інформації як превстигнути в цім житті, не розтрачуйте своє життя понапрасну! В NSP учать добре працювати й добре відпочивати.

Завдяки NSP, я побувала в Туреччині, Єгипту, Кіпрі, Іспанії, Ізраїлеві, Йорданії, Словаччині, Польщі, Хорватії, Угорщині, Шрі-Ланці, США (Нью-Йорк, Ніагара, Вашингтон, Травнями, круїз по Карибам), причому в деяких кілька раз, у деяких з дочкою.

Мені зараз 37 років, ще так багато всього спереду, Коли я була дитиною, образ багатої жінки мені представлявся у вигляді великого корабля посередині безмежного океану і я в білому платті. В 2010 році незважаючи на активність вулкана й скасування авіарейсів однаково вдалося здійснити мою дитячу мрію, і це фото – доказ для мене того, що всього в житті можна добитися, головне не здаватися! Я пропоную згадати те, про що мріяли й здійснити це. Повірте в себе. Ви цього гідні! В NSP є сходи кар’єрного росту, мудра суть якої чому більшій кількості людей ти даси можливість поліпшити якість життя й допоможеш їм досягти своїх цілей, тем сам станеш успішніше. Останній щабель називається ЧСД, що означає Член Ради Директорів, мені подобається інше значення – Почуття Власної Гідності, вона мотивує мене рухатися далі!
Приєднуйтеся, Ви цього гідні!

Источник