Про компанію

Компанія “Nature’s  Sunshine Products, Inc.”

Компанія “Nature’s Sunshine Products, Inc.”, також відома як “NSP” була заснована в 1972 році Джин і Кристін Хьюз у м. Прово, штат Юта, США.

    Компанія NSP працює в секторі Wellnes Industry  (“індустрія здорового способу життя”). Сьогодні NSP випускає близько 1000 найменувань продукції.

    Незалежний експерт, журнал “Nutritional Outlook”, визнав компанію NSP кращою фірмою виробником 2002  року в США.

    В 1997 році журнал “Forbes” опублікував список Honor Poll,   у який вносяться компанії, які попадали в їхній список 200 кращих принаймні три рази протягом останніх п’яти років. NSP вказувалася в списку 200 кращих 10 разів.

   У серпні 1999 року NSP починає бізнес у СНД. Компанія Nature’s Sunshine Products Inc.(“Нейчез Саншайн  Продактс” – “НСП”) увійшла в спеціальний випуск федерального довідника “Охорона здоров’я Росії”, засновником якого є Міністерство Охорони здоров’я Російської Федерації.

    В 2002 році компанія названа “Виробником року” у США.

    Акції компанії високо котуються на біржі NASDAQ, з 1978 року серед найбільш багатих кредиторів (найвищий кредитний рейтинг NSP – 5А1). Більше  високого показника не існує. Лише деякі великі міжнародні компанії мають настільки високий кредитний рейтинг. Це означає, що NSP може протистояти  глобальним економічним потрясінням, які іноді служать причиною загибелі інших компаній. Плюс, NSP використовує свою фінансову безпеку, щоб нарощувати виробничі потужності, просувати на ринки нову продукцію й удосконалювати умови роботи Дистриб’юторів по усьому світі.

    NSF International – неурядова некомерційна організація та світовий лідер в області розробки стандартів і сертифікації продукції – вручила компанії Nature’s Sunshine Products сертифікат GMP (англ. “Good Manufacturing Practice” -“Належна Виробнича  Практика”).

    NSF International – це ведучий аудитор компаній, що працюють в області здоров’я й безпеки людини. Виданий ними сертифікат означає, що виробництво компанії Nature’s  Sunshine Products пройшло найсуворішу перевірку з боку персоналу NSF, включаючи перевірку виробничого встаткування й ретельне спостереження за системою контролю якості й виробничих процесів.

   Nature’s Sunshine Products – працює на внутрішньому ринку США, а також у країнах СНД, Євросоюзу, у Великобританії, Австралії, Мексиці, Канаді, Японії й у багатьох інших країнах. Ви маєте унікальну можливість працювати одночасно на всіх цих ринках.Тобто, якщо Ви живете в Україні, за Вашою рекомендацією можуть люди купувати продукцію в Канаді або працювати в Польщі, Німеччині або в будь-якій іншій країні, відвідуючи освітні школи у своїй країні або в мережі Інтернет. При цьому за все це Вам будуть платити у Вашій країні.

    Natures Sunshane Products” – виробник, що от уже 40 років практично по усьому світі задає найвищі вимоги до якості вироблених товарів, використовуючи найсучасніші технології тестування сировини й найжорстокіший контроль якості на всіх етапах виробництва.

  Багато міжнародних стандартів якості, прийняті сьогодні за основу виробництва, розроблені роки назад, як внутрішні стандарти якості компанії “Natures Sunshane Products”.

   Перелік товарів, вироблених компанією, охоплює інтереси кожної родини в будь-якій країні. Основний критерій продукції, що йде “ЧЕРВОНИМ” рядком:

НАТУРАЛЬНІСТЬ і БЕЗПЕКА!!!

  Домігшись певних результатів  у бізнесі, згідно правил Компанії, співробітники безкоштовно відвідують виробництво в США. У Вас буде можливість так само побачити це все своїми очима.